Zemřela členka hudební skupiny The Kelly Family

Včerejší den se pro fanoušky legendární hudební skupiny The Kelly Family zapsal černým písmem. Rodina oznámila, že po krátké nemoci zemřela jejich milovaná sestra Barbara Ann Kelly, které se přezdívalo Barby. Bylo jí pouhých 45 let.

Na oficiálních sociálních sítích rodiny se objevilo včera odpoledne krátké oznámení: „Naše milovaná sestra Barby zemřela po krátké nemoci. V tuto chvíli nebudeme dávat žádná další prohlášení, protože všichni stále truchlíme nad touto velkou ztrátou. Barby bude nám všem strašně chybět a navždy ji budeme nosit v našich srdcích a vzpomínkách. Děkujeme za vaše myšlenky a modlitby.“ Později zprávu sdíleli pro své fanoušky jednotliví sourozenci.

Barby působila v devadesátých letech spolu se svými sourozenci v rodinné kapele The Kelly Family. Mimo jiné velmi ráda malovala a tančila. Na přelomu tisíciletí se však z veřejného účinkování a života stáhla do ústraní. Barby zemřela 15. dubna 2021.

The Kelly Family jsou irská rodinná hudební skupina, která se v devadesátých letech dočkala popularity po celé Evropě s hitem An Angel. Následovaly neméně úspěšné písně Fell In Love With An Alien, I Can’t Help Myself, Roses of Red, Nanana a mnoho dalších. Hlas samotné Barby je možné slyšet v písni She’s Crazy, Hooks, Sweetest Angel, Baby Smile a dalších.

Zdroj: Facebook The Kelly Family