Xindl X představil nový klip a příští rok oslaví deset let na scéně

Příští rok to bude přesně deset let, co Xindl X začal čeřit vody české hudební scény. Za tu dobu má na svém kontě řadu hitů. Předtím, než se naplno rozjedou oslavy desetiletého výročí, rozloučí se Xindl X se stávajícím rokem a albem Kvadratura záchranného kruhu živým klipem Světlo na konci tunelu, který byl natočený během letních festivalů.

„Tento rok byl pro mě zatím nejlepší v mé kariéře a zároveň to byl rok zlomový. Od léta mám novou kapelu, momentálně nahráváme nové písničky a už se nemůžeme dočkat, až je fanouškům představíme na koncertech dodává“ říká Xindl X.

V roce 2018 pak obdaruje Xindl X své fanoušky hned třikrát. Prvně se tak stane v lednu, kdy představí nový singl Věčně nevěrná. Jedná se o titulní skladbu k filmu Věčně tvá nevěrná režiséra Milana Cieslara, jehož premiéra by měla proběhnout v únoru příštího roku.

Podruhé během října, kdy uvede na trh nové album SEXY EXITY, ze kterého na jaře vypustí nový singl a klip, a konečně potřetí v listopadu, kdy odstartuje své nejrozsáhlejší SEXY EXITY TOUR 2018, jež čítá třináct zastávek v jedenácti městech. Během turné se představí například v Brně, Ostravě, Olomouci, Karlových Varech, Českých Budějovicích a tři večery po sobě v pražském Lucerna Music Baru.

https://www.youtube.com/watch?v=2B0h6ySX8eg

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.