Wohnouti představují Sladký dřevo z Afriky

Skupina Wohnout v lednu natáčela videoklip v Africké Keni. Píseň s názvem „Sladký dřevo“ nese benefiční podtext. Vznikla za účelem podpory sbírky na nákup dýchacího přístroje do místní nemocnice.

„My Wohnouti rádi cestujeme. Teď jsme konečně mohli skloubit náš letitý koníček s hudbou a vydali se do Afriky natočit klip. Odletěli jsme s lehkým scénářem a věděli, že to celé bude spíše o štěstí a improvizaci. Natočili jsme materiál v nádherné africké přírodě, ale taky v nemocnici Itibo, které naším klipem chceme pomoci“ uvádí zrod myšlenky kapela.  Skoro měsíc projížděli Keňou a sbírali záběry. Kamery se ujala moderátorka Tereza Tobiášová.

Píseň „Sladký dřevo“ je druhou vlaštovkou z připravovaného alba skupiny Wohnout. Videoklip má podpořit sbírku na nákup dýchacího přístroje do nemocnice Itibo. Ten je určený pro podpůrnou a řízenou ventilaci pacientů, jak dospělých, tak pro děti nebo novorozence v kritickém stavu a v pooperační péči. Více informací o celém projektu se dozvíte na www.wohnoutiproitibo.cz, přispět můžete na transparentní číslo účtu:555 636 555/0300, variabilní symbol: 156.

https://www.youtube.com/watch?v=7TeP5tGWQhU

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.