Walkmanz pokřtí své EP na pražském koncertě

Rok 2020 koncertům a křtům moc nepřál. Důležitý krok jako křest vydaného alba mnoho interpretů odkládalo. Patří mezi ně také kapela Walkmanz, která se stala objevem roku 2020 cen Ankety Žebřík. Své album Mono pokřtí 14. října 2021 v Malostranské Besedě.

Křest debutového alba

Za projektem stojí ostřílení hudebníci René Rypar (kytara), Jaro Lukáč (baskytara), Zbyněk Raušer (bicí) a Thom Fröde (zpěv). Všichni spojili své síly a vrhli se na energickou rockovou muziku. “Jsme neznámá kapela. Jde nám o to, abychom lidi na koncertech strhli a užili si to, i když nás předtím neznali. Všichni v kapele jsme navíc aktivní muzikanti, tak byl jasný předpoklad, že nebudeme jenom produkovat hudbu a dávat ji ven, ale budeme ji prezentovat v první řadě tak, jak jsme zvyklí již několik let. A to skrz koncertní pódia,” vysvětluje záměr kapely zpěvák Thom Fröde.

Odsunutý křest bude

Již dvakrát se křest EP Mono odložil. Uskuteční se 14. října 2021 v Malostranské Besedě. Kmotrem alba se stane herec Jiří Mádl. Kapela kromě křtu také odehraje koncert, na kterém se objeví písničkář Láska jako host. Vstupenky jsou stále k dispozici v síti předprodeje.