Ve Foru Nová Karolina se odehraje exkluzivní premiéra nového klipu a autogramiáda kapely Kryštof

Obchodní centrum Forum Nová Karolina poskytne za necelé dva týdny prostory pro slavnostní premiéru zbrusu nového klipu kapely Kryštof s názvem SRDCEBEAT. Naváže tak na netradiční akci z loňského roku, kdy skupina šokovala tisíce návštěvníků slavností Ostravaru utajeným koncertem na střeše pivovaru. Skupina Richarda Krajča připravila i letos netradiční akci a znovu v Ostravě. A naváže na ni autogramiáda.

Exkluzivní uvedení hudebního videa, které předznamenává vydání chystaného, v pořadí již sedmého studiového alba, se uskuteční v neděli 1. března od 15 hodin. Na akci se bude podílet i pivovar Ostravar. Poslední úpravy a mixování dlouho očekávané desky, která vyjde letos v červnu, probíhaly v New Yorku. Nahrávku doprovodí na podzim turné SRDCEBEAT po pěti českých a moravských městech.

Po premiéře klipu a následné autogramiádě plánujeme pro návštěvníky a fanoušky bonusové překvapení. V tuto chvíli probíhají v úzké spolupráci s obchodním centrem Forum Nová Karolina a pivovarem Ostravar přípravy, tudíž bych nerad prozrazoval detaily. Rozhodně se je ale na co se těšit,“ uvádí frontman kapely Kryštof Richard Krajčo.

Vloni do Fora Nová Karolina přišlo víc než 8 milionů návštěvníků. Dlouhodobě totiž sázíme na podporu volnočasových a kulturních aktivit v okolí i přímo v obchodním centru, která se setkává s velmi kladnou odezvou.,“ shrnuje marketingový manažer OC Forum Nová Karolina Tomáš Lučan a dodává: „Proto plánovanou premiéru a spolupráci s kapelou považujeme za optimální spojení v duchu naší filozofie, tím spíš, že se jedná o hudební skupinu, která z regionu pochází.

Forum Nová Karolina, které sídlí přímo v centru Ostravy, je dlouhodobě nakloněné kulturním akcím, festivalům a hudbě především. Za všechny zmíníme historicky první pivní slavností s názvem Karolina Oktoberfest, kterými prošlo zhruba 50 000 návštěvníků.

Další informace na www.forumnovakarolina.cz a facebooku.

980_378_web_2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.