UDG připravují svůj první akustický koncert

UDG se dočkají prvního čistě akustického koncertu.

Televize Óčko vypustila seriál KB Band Academy, který vyvrcholí KB Acoustic stage s kapelou UDG a jejím prvním akustickým koncertem vůbec.

Nyní startuje druhý ročník projektu KB Band Academy, který je příležitostí pro dvě nové kapely, jimž budou opět pomáhat osobnosti hudební scény jako Milan Cais, Ondřej Hejma a Michal Hrůza. Ten patří mezi první potvrzené hosty akustického koncertu známé kapely UDG, kterým celý projekt v prosinci vyvrcholí. Óčko touto show naváže na úspěšnou sérii akustických koncertů, kterou již prošla řada předních tuzemských interpretů.

„Věřte nebo ne, ale v naší již celkem dlouhé a bohaté kariéře, jsme se k práci na akustické podobě našich písní ještě nedostali. Teď to bereme zhurta a vznikne rovnou akustické CD, DVD a videoklip. To je pro nás pořádná výzva! Těšíme se na to,“ říká Tomáš Staněk alias Jugi z UDG.

Na akustickém koncertu UDG, který se uskuteční v nové koncertní hale Uprostřed Vnitroblocku, se mezi dalšími hosty objeví třeba Xindl X nebo Michal Ambrož z legendární kapely Hudba Praha. Záznam koncertu uvede Óčko v roce 2018.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.