TYRŠFEST nabízí hudební zakončení prázdnin

Pobavit se, oslavit konec prázdnin a užít si spoustu dobré muziky. To vše nabízí TYRŠFEST, který se uskuteční 18. září 2021 v Děčíně. Doba covidová toho hodně sebrala, proto se pořadatelé rozhodli nevzdat se. Vymysleli zajímavý a multižánrový program, ve kterém si přijde na své opravdu každý.

Festival pro každého

Bohatý program nabídne na jednom pódiu například The Remedy, Vomiště nebo New Chapter. Objeví se také Lenka Filipová, Majk Spirit nebo Visací Zámek. Festival se odehraje v Děčíně, v jednom z krásných festivalových areálů na břehu Labe. Smetanovo nábřeží, které se nachází pod děčínským zámkem, okouzlí mnoho návštěvníků.

Na své si přijdou také sportovci a to při adrenalinovém klání ADRENALIN CHALLENGE. Milovníci sportu si mohou zkusit skok z mostu, přelet nad řekou Labe nebo třeba lezení po skále. „Chceme, aby si lidé oddechli a pobavili se. Proto jsme se rozhodli zrušit vstupné a dát možnost užít si tenhle hudební svátek naplno všem“ vysvětluje za pořadatele festivalu Igor Bayer důvod, proč je festival zdarma.