The Rasmus vydávají singl Bones

Foto: Venla Shalin

Finská skupina The Rasmus se vrací hned s několika novinkami. Tou první je singl Bones, který je první ochutnávkou z nového alba. Poslední studiová deska Dark Matters vyšla před čtyřmi roky, je tedy nejvyšší čas potěšit fanoušky. Album by mělo vyjít v roce 2022, přesné datum prozatím není známé.

Špatná karma a producent z Dánska

Skupina pilně pracuje na nahrávání desátého alba. Ke spolupráci si přizvali Joshuu, dánského producenta, který působí ve Velké Británii. „Bones je písnička o špatné karmě. Cokoli v životě uděláš, tak se ti vrátí. Dobré i zlé. Vždy se shledáš se svými činy. Vše se nám vrací. Důsledky našeho chování si nás vždy najdou. Tato písnička má mírně odlišný zvuk, ale stále jsou to The Rasmus. Po více než roce práce je velmi dobrý pocit konečně vydat novou hudbu. Vypustit tuhle píseň z klece a nechat ji volně letět,“ popisuje frontman Lauri Ylönen.

Celosvětové turné a zastávka v Praze

Na rok 2022 plánuje kapela kromě vydání desky také celosvětové turné. To se uskuteční na podzim a jednou ze zastávek bude také Česká republika. Koncert je naplánovaný na 15. října 2022 ve Foru Karlín. Vstupenky jsou aktuálně v prodeji.