Stand Up & Music Fest – porce zábavy a smíchu

Stand up je v posledních letech u nás na vzestupu. Lidé se chtějí bavit a smát se. Možná i z toho popudu vznikl první Stand Up & Music Fest. Proběhne 21. srpna 2021 v areálu Fotbal Parku v Pavlíkově u Rakovníka a těšit se můžete na spoustu zábavy. Lístky jsou k dostání v předprodeji nebo areálu Fotbal Park Pavlíkov.

Tuzemští komici a zpěváci

Během jednoho dne vystoupí přední tuzemští stand up komici, a to i v několika rolích – jako baviči, komici nebo třeba také zpěváci. Na jednom pódiu se tak vystřídají Tomáš Matonoha, Aleš Petržela, Láska, Pay May, Arnošt Frauenberg, Lukáš Pavlásek.

Spojení stand upů a hudby

Zjistila jsem, že Arnošt Frauenberg je folkový písničkář, Lukáš Pavlásek muzikant a tvůrce skvělých textů, Tomáš Matonoha zase kromě televizních soutěží, herecké kariéry a vtipných stand upů zvládá živá koncertní vystoupení s mým kamarádem Alešem Petrželou. Nabízí se tak spojit stand up vystoupení s hudbou a udělat si jeden báječný kytarový večer s pořádnou dávkou srandy. Návštěvníci si místo skotačení pod pódiem můžou sednout na deky, dát drink, dobré jídlo a pohodově se bavit. Bude to příjemná změna,“ uvedla Martina Jablanovská, pořadatelka akce.