SOUTĚŽ: S HelpMusic na Sázavafest!

Do zahájení letošního ročníku Sázavafestu, který se těší čím dál větší oblibě, zbývá už jen týden. Nastal tedy nejvyšší čas si s HelpMusic zasoutěžit o 2 vstupenky na tento multižánrový festival. V loňském roce publikum nejvíce roztančila kapela Kryštof, proto Richard Krajčo se svojí kapelou nebude chybět ani letos. Vystoupí i kapely Divokej Bill, Tři sestry, Jelen, Mirai nebo Rybičky 48. Z dalších interpretů se můžete těšit na Marka Ztraceného, Majka Spirita, Pavla Calltu, Olgu Lounovou či Janu Kirschner. Ti všichni zazáří 25.–27. července 2019 pod širým nebem přímo v prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou.

Pro návštěvníky je opět připravena také FAMILY FUN ZÓNA s množstvím atrakcí, které pobaví celé rodiny. V rámci tanečních a hudebních vystoupení děti zabaví maskoti, kejklíři a známí animovaní hrdinové. Pro milovníky disca je nachystán tradiční taneční stan s možností protančit celou noc, na své si ale přijdou i zájemci o tišší zábavu v podobě autorského čtení známých spisovatelů a spousty akustické hudby. Více informací se dozvíte na www.sazavafest.cz.

 

Soutěžní otázka: Jaká holandská skupina na festivalu vystoupí?

Vaše odpovědi nám pište SEM do komentářů a v komentáři zároveň označte Facebook člověka, jemuž byste darovali druhou vstupenku.

Soutěž končí v neděli 21. července v 20:00, poté píšeme výherci na Facebooku soukromou zprávu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.