Soutěž o 2×2 vstupenky na HighJump v Hřiměždicích

Největší středoevropský závod v cliffdivingu Highjump, který se letos již po dvacáté uskuteční v lomu v Hřiměždicích u Příbrami, představil svůj hudební program. O víkendu od 2. do 3. srpna se mohou návštěvníci těšit na několik hudebních pódií, na kterých se představí zajímavé hudební skupiny a DJs. HelpMusic vás odmění 2×2 vstupenkami na tuto akci!

Do Hřiměždic se každý rok sjede světová skokanská špička, která v bývalém žulovém lomu soupeří ve skocích do vody až z třiceti metrů. Po skončení sportovního programu přichází na řadu afterparty, která je naplánována na páteční i sobotní večer.

Hudební program Highjumpu kombinuje žánry tak, aby si na své přišel každý. Největší hvězdou bude nizozemská elektronická parta Kraak & Smaak. Tato formace se pohybuje mezi žánry popu, taneční undergroundové hudby či funku. Podle odborné kritiky se skupina řadí po bok takových jmen jako Underworld, The Prodigy nebo Chemical Brothers.

Domácí scénu zastoupí například legenda české hip hopové či rapové scény PSH, jedni z pionýrů stylu ska v České republice Fast Food Orchestra, rapper Smack, skupina Vypsaná Fixa a mnoho dalších.

Ani na dvacátém ročníku nebude chybět exhibice ve flyboardingu, JetSurfu nebo blob show. Více informací naleznete na www.highjump.cz.

Vstupenky na akci lze kupovat v síti Ticketstream, za zvýhodněnou cenu.

Pokud chcete vyhrát vstupenky na tuto akci, napište nám sem do komentářů, jakou kapelu nebo aktivitu byste si na Highjumpu nenechali ujít a označte člověka, jemuž byste věnovali druhou vstupenku.

Soutěž končí v úterý 30. 7. 2019 v 11:00., poté dvěma výhercům píšeme soukromou zprávu.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.