Soutěž o 2 vstupenky na Létofest v Plzni 23–24. srpna 2019

Městský putovní festival Létofest vstupuje do třetího ročníku. Dvoudenní akce i letos nabídne nejpopulárnější české a slovenské kapely a interprety. Díky Helpmusic můžete vyhrát na tento festival, konkrétně na jeho zastávku v Plzni, 2 vstupenky.

Létofest proběhne 23. a 24. srpna 2019 v DEPO2015 v Plzni. V jeho rámci vystoupí například Tomáš Klus, Mig 21, Wanastowi Vjecy, Divokej Bill, Iné Kafe, Horkýže Slíže nebo Mandrage. Akce nabízí také zajímavý doprovodný program, kvalitní občerstvení, známé české youtubery a v každém městě podpoří lokální kapely.

Většina kapel na Létofest připravuje speciální program nebo design scény, která nebude k vidění na jiném festivale. „Na Létofesty přijedeme s novým playlistem, který doplníme o písničky, které jsme dlouho nehráli, a o které si sami fanoušci píšou. Připravujeme i vizuálně zajímavou scénu,“ prozrazuje Robert Kodym z kapely Wanastowi Vjecy.

Více informací najdete na www.letofest.cz

Pokud chcete vstupenky na Létofest v Plzni vyhrát, napište nám, jakou kapelu či interpreta si nenecháte na Létofestu ujít a jaký máte vztah k Plzni. Pište nám na náš Facebook do komentářů pod tento příspěvek.

Soutěž končí v sobotu 17. srpna 2019 v 12:00, kdy vybereme jednoho výherce, jenž získá po dvou vstupenkách.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.