Soutěž o 2 vstupenky na duo Marcus & Martinus ve Foru Karlín

V rámci ohlášeného evropského turné se poprvé představí v České republice norská jednovaječná dvojčata Marcus & Martinus. U nás mají už obrovskou fanouškovskou základnu, což lze vidět i na rychlosti, jakou zmizely všechny vstupenky do Fora Karlín. My ale ještě dvě máme, a tak si o ně zasoutěžíme.

Kariéru dua Marcus & Martinus odstartovala v roce 2012 norská talentová soutěž Melodi Grand Prix Junior, kterou bratři s písní To dråper vann s přehledem vyhráli. Tehdy desetiletí chlapci se okamžitě stali miláčky norského publika a jejich popularita začala velmi rychle stoupat. V roce 2015 vyšlo jejich debutové album Hei, které se hned po vydání vyhouplo na nejvyšší příčku místní prodejní hitparády. Globální průlom se dostavil v roce 2016, kdy se na trhu objevilo album Together, které Marcus & Martinus nazpívali už kompletně v anglickém jazyce a otevřeli si tak vrátka i za hranice rodné země.

Pokud máte zájem o 2 vstupenky na koncert Marcus & Martinus, napište nám do komentářů na Facebooku pod tímto příspěvkem název jejich aktuálního singlu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=eUZ5VSMLyVs

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.