Rybičky 48 vydávají nový singl a vítají nové přírůstky do rockové rodiny

Členové kapely Rybičky 48 se velmi rádi inspirují vlastními životními příběhy k psaní textů. Po singlu Svatební hymna postupují o krok dál, k rozrůstání rodiny. Nový singl je doplněný vtipným videoklipem, kde si hlavní role střihli bubeník Ondra Štorek a frontman kapely Kuba Ryba.

Ty vole, já budu táta

Přesně tak se jmenuje singl, který vyšel symbolicky 1. června, tedy na Den dětí. „Námět na písničku vznikl hned druhý den po tom, co mi manželka oznámila, že čekáme miminko. Vrátil jsem se zrovna z koncertu v Jihlavě a zjistil jsem tuhle parádní novinu,“ říká frontman kapely Kuba Ryba. O dva měsíce později přišel se stejnou novinkou také bubeník kapely. „Jelikož často děláme songy inspirované naším životem, tuhle událost jsme si nemohli nechat ujít. Písnička byla hotová už pár měsíců zpět, ale čekali jsme, až se děti narodí, aby to nepřineslo smůlu,“ vysvětluje Ryba.

Humorný videoklip a plánované koncerty

Pro formát klipu jsme zvolili ‘fotoromán’, kde já hraju otce a bubeník Ondra matku. S jeho největším knírem ve střední Evropě je to parádní podívaná,“ popisuje s úsměvem frontman. Podobně jako ostatní kapely, i Rybičky 48 se chystají zahájit koncertní sezónu, na kterou se neskutečně těší.