Nový rok startují Xindl X a Sabina klipem k singlu Věčně nevěrná

Na konci února přijde na plátna kin film Milana Cieslara Věčně tvá nevěrná, ze kterého je sestříhaný i videoklip k aktuálnímu singlu Xindla X Věčně nevěrná. Úvodní píseň nazpíval úspěšný písničkář se zpěvačkou Sabinou Křovákovou. 

 „Se Sabinou jsem se seznámil, když předskakovala na křtu desky Sebastiana, na které jsem se podílel. Hodně mě zaujal její zpěv i písničky, které si skoro všechny píše sama. Ještě na koncertě jsem jí nabídnul, že bych pro ni rád něco složil. Od té doby už dvě moje věci nazpívala a na dalších pracujeme. Ta spolupráce mě fakt baví. Takže když mi pak došlo, že Věčně nevěrná bude duet, byla to jasná volba“ chválí si spolupráci se zpěvačkou Xindl X. Věčně nevěrná se objeví i na jeho novém albu Sexy exity, které vyjde na podzim tohoto roku.

 Xindl X ani s režisérem Milanem Cieslarem nespolupracuje poprvé, napsal i píseň k seriálu Na vodě. „Původně jsem tu skladbu napsal jako takovou country rockovou odrhovačku, ale Milan chtěl, aby se na ní, v jedné scéně, tančila zumba. Takže jsem si poprvé vyzkoušel, jaké to je psát melodii podle tanečních kroků. A musím říct, že naučení se těch kroků mi trvalo déle než potom samotné napsání melodie,“ říká s úsměvem Xindl X o novém singlu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.