Mirai opakují úspěšné autokoncerty

Foto: Renáta Bílá

Kapelu Mirai, podobně jako všechny ostatní hudebníky, v loňském roce zasáhl zákaz koncertů. Chtěli ale pro své fanoušky něco podniknout, a tak pro ně kapela uspořádala autokoncerty, které se dočkaly velkého úspěchu. Po roce se vrací na „místo činu“ a koncerty pro auta opakují. Zastaví se v Ostravě, Brně a Praze.

Živá show a vylepšená stage

Po návštěvníky si připravili energickou show, která bude doplněná LED obrazovkami a vylepšenou stage. Loňská atmosféra byla nepřenositelná, Mirai proto věří, že letos to bude ještě lepší. „Věříme, že tyhle koncerty jsou poslední, které pro auta odehrajeme. Ten formát je skvělý a v rámci všech současných omezení geniální, jak si zahrát naživo. Věříme, že v červenci se už uvidíme, jak jsme byli zvyklí. I proto chceme koncerty pro auta ještě jednou prožít. Je to nejspíš naposledy v životě, kdy něco takového organizujeme,” vysvětluje za celou kapelu Mirai Navrátil.

V předpremiéře také naživo zazní nový singl

Na koncertech zazní také v předpremiéře pilotní singl z chystané desky. Ta vyjde na podzim letošního roku. K písni se též točil videoklip, který kapela označila za nejdražší, který kdy točila. „Novou kapitolu a novou éru je třeba pořádně ohraničit, tak doufám, že všechny trochu překvapíme,” vzkazují Mirai.

Text: Zuzana Žáková