Marpo přichází s trackem Hillbilly a oznamuje nové album

Česká hiphopová scéna se opět hlásí o slovo. Raper Marpo o sobě dává znovu vědět. Novým trackem ohlašuje své další očekávané album, které vyjde v červnu. To ponese název Backwoods Bred a pracuje na něm, i vlivem pandemie, víc než rok. Nový track s klipem má název Hillbilly a natáčel se v Louisianě.

Britský producent

Na chystaném albu Marpo spolupracuje s Marcusem Tranem a britským producentem Clintem Murphym. Pandemie koronaviru práci zpomalila, až nyní se dostali do Spojených států amerických, aby byly natočeny vizuály, a to nejen pro track Hillbilly, ale rovnou pro celou desku. „Rok se čekalo, až se dostaneme s Lukášem “Mastou” Jirkovským do Ameriky, kvůli všem vizuálům, který jsou pro tenhle projekt klíčový,“ dodává Marpo.

Silně ovlivněn country

Sám raper se nikdy netajil svou zálibou v country. Právě tento styl ovlivňuje jeho tvorbu. Na novém albu kombinuje country s rapem. Že je to krok správným směrem, svým fanouškům ukázal už na úspěšném albu Dead Man Walking. Dead Man Walking byl předzvěstí stylu, kterej v Evropě nikdo nedělá, kombinuje country a rap. Backwoods Bred je album, který Tě naprosto vtáhne do bažin Louisiany. Z hudebního hlediska kombinujeme 808 spodky s akustickýma kytarama, dobrem, mandolínama a tunou dalších nástrojů. Vše nahráváme ve studiu Babylon v Teplicích za dozoru našeho dvorního producenta Clinta Murphyho,“ popisuje Marpo.