Letos se koná dvacátý ročník legendárního festivalu Natruc

Po dvouleté pauze, 24. srpna 2019, se vrací Natruc, legendární kolínský hudební festival, který si rozhodně zaslouží svůj jubilejní dvacátý ročník. Tato akce pro hudební fanoušky všech věkových kategorií se bude konat na Kmochově ostrově, jednom z nejkrásnějších festivalových areálů v Čechách.

V tomto malebném prostředí, které nabízí kromě amfiteátru a příjemného stínu stromů také plavbu po řece a řadu doprovodných akcí, vyrostou dvě stage, na kterých zahrají jak slavné kapely, tak nováčci na scéně.

Návštěvníky letos jistě překvapí velká stylová rozmanitost. Natruc totiž nebude jen o rocku a pop-rocku – po hladině řeky Labe se ponese také rytmus funky, reggae, hip-hopu s folkem, rock-rapu, crossoveru či punku. Nebude chybět ani svěží swing a písničkáři. Mezi kapely, které přislíbily svou účast na dvacátém ročníku, patří například XINDL X, Monkey Business, Marpo & TroubleGang, Pokáč, Imodium, Švihadlo, Cocotte Minute či Tango.

Vedle poslechu kvalitní hudby bude na Natrucu možnost vybrat si z mnoha druhů občerstvení, nakupovat v shopping zóně, zahrát si různé hry nebo posedět v kavárně. Více infa najdete na webových stránkách natruc.eu nebo na facebookovém profilu FESTIVAL NATRUC.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.