Lenny je v novém singlu omámená láskou

Foto: Beata Mathe

Česká zpěvačka a autorka Lenny v loňském roce vydala album Weird & Wonderful. Nyní o sobě opět dává vědět novou hudbou. Jde o nový singl s názvem Overdosed, který produkoval britský producent Dan Lancaster.

Omámená láskou

Téma písně bylo jasné – stav absolutní zamilovanosti. V té době člověk nevnímá, co se okolo něj děje, žije si ve svém světě, omámen láskou. Píseň má své základy v podobě dema již v roce 2019. „Tehdy jsme si vzájemně posílali hudební nápady se spoluautorem mé písně Home Chesterem Travisem a narazili jsme na tuhle nahrávku. Její chytlavost mě okamžitě dostala. Dál jsme na ní pracovali těsně před covidem,“ popisuje vznik písně Lenny.

Nápady ke klipu

Při tvorbě videoklipu Lenny spolupracovala opět s Ondřejem Kudynem. „S Ondrou jsme se tentokrát předháněli v nápadech na zpracování klipu, protože téma je tak pestré, že naše fantazie pracovala na plné obrátky. Myslím, že je vizuál ve výsledku hodně osobitý. Střídali jsme styling, prostředí i kamerové objektivy a věřím, že spojením našeho umu vzniklo opět něco, co má přesah za hranice naší země,“ popisuje zpěvačka vznik videoklipu, který se natáčel téměř dvacet hodin.