Láska vydává nový singl SíťOFFkaa chystá turné po bytech fanoušků

Písničkář Láska nezahálí ani v covidové době a se svými fanoušky je v pravidelném kontaktu alespoň přes sociální sítě. Svou novou písní SíťOFFka věnuje dětem školou povinným a jejich rodičům. Ti to v době lockdownu a distanční výuky nemají mnohdy jednoduché. Singl se dočkal také videoklipu, který vám přinášíme v premiéře.

Název vybrán fanoušky

Jak vznikl název singlu? Během pravidelného livestreamu Láska nechal název vybrat své fanoušky. „Píseň SíťOFFka bychom rádi věnovali jak dětem, které se v textu jistě najdou (testoval jsem to na vlastních ratolestech – začaly se mračit hned během první sloky), tak jejich rodičům, kteří (a to se málo ví) jsou častým terčem násilí ze strany dětí,“ popisuje svůj nový singl s úsměvem hudebník.

Píseň si vzal pod svá producentská křídla Thom Fröde. Textově výrazně vypomohl David Konopáč. Videoklip je sestříhán z domácích videí hudebníka. Natočil je během třítýdenního „nuceného“ pobytu na chalupě a je jasné, že o zábavu není nouze. Podle hudebníka je legrace v současné době málo. Píseň a videoklip má tedy za cíl pobavit.

Turné na jaře

Kromě singlu má Láska velké plány. V květnu chystá menší turné, během kterého potěší své příznivce osobně. Kde bude hrát? V bytech, domech nebo zahradách přímo u svých fanoušků, samozřejmě v souladu s protiepidemickými pravidly. Zájemci o koncert se mohou hlásit na sociálních sítích hudebníka nebo u jeho managementu. A novinek stále není dost. Písničkář aktuálně dokončuje nový duet s populární českou zpěvačkou Ivou Frühlingovou, která se po delší odmlce vrací zpět na hudební scénu.