“Kupte si mou desku v Bitcoinech,” vzkázala fanouškům Björk

Excentrická zpěvačka Björk přijde tento měsíc s další deskou. Bude se jmenovat Utopia a konkrétní datum vydání je stanoveno na 24. listopadu. Zajímavostí je, že si jej zájemci mohou koupit pomocí kryptoměn.

Björk začala na albu Utopia pracovat krátce po vydání úspěšné desky Vulnicura. Fanoušci už z něj znají singl The Gate, který vyšel v září. „The Gate je v podstatě píseň o lásce, ale já mluvím o lásce v mnohem transcendentálnějším smyslu. Vulnicura byla o osobní ztrátě, a myslím si, že toto nové album je o lásce, která je větší. Je o jejím znovunalézání, myšleno v duchovnějším významu,“ přiblížila téma desky samotná Björk.

Islandská diva vyzývá fanoušky, aby se nebáli pořídit její v pořadí deváté album pomocí Bitcoinu nebo dalších kryptoměn jako Litecoin, Dashcoin nebo AudioCoin. Stala se tak první větší umělkyní, která zpřístupnila svou hudbu v těchto měnách. Navíc každý, kdo si album objedná skrz její internetovou stránku nebo web labelu One Little Indian, získá sto AudioCoinů, které pak může prodat nebo investovat.

https://www.youtube.com/watch?v=RIGgn1s3AvI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.