Kryštof představuje první vlaštovku z chystaného alba: singl Halywůd

Foto: Petr Hrubeš

Skupina Kryštof během covidové pauzy rozhodně nezahálí. Naopak pilně připravuje v pořadí osmou studiovou desku, která by měla spatřit světlo světa v říjnu. Aby jejich fanoušci nemuseli čekat tak dlouho, přináší jim malou ochutnávku – nový singl s názvem Halywůd, což bude ostatně také název nového alba.

Bo svět je Halywůd

Americký Halywůd je o snech. Ten ostravský o těch, které se možná nikdy nesplní, ale je důležité je mít. A můžete snít klidně i o tom, že jednou budete třeba jako Breďák Pitt,“ vypráví kapela. Právě o tom pojednává pilotní singl Halywůd. Na něm se autorsky podílel Richard Krajčo. Produkce se ujal Armin Effenberger. Kromě singlu se na desce objeví písně Milan Baroš, Hvězdáři, Vánoční s Karlem Gottem a další nové písně.

Videoklip s profesionální režií

Halywůd se dočkal také videoklipu, jehož režie se ujal Jakub Mahdal (Jakobyfilms). „Kuba je profík. Od chvíle kdy jsme si schválili scénář, jelo opravdu vše v jeho ‘režii’. Je to ostřílený tvůrce, takže jsme si jen užívali role ‘herců’ a poslouchali pokyny pana režiséra,“ uzavírá Krajčo.

Kryštof Léto

Ani v letošním roce situace nepřeje oblíbeným Kryštof Kempům. Proto se kapela rozhodla je odložit a namísto toho fanouškům připravit Kryštof Léto 2021. V rámci něj odehrají devět koncertů – v Brně, Litvínově, Strážnici, Olomouci, Trutnově, Českých Budějovicích, Konopišti, Lokti a Holýšově.