Kapela Mirai posouvá turné i vydání desky

Kapela Mirai posouvá vydání desky a turné.

V polovině září postihla bubeníka z kapely Mirai velmi tragická událost. Zemřela jeho manželka Denisa. Vzhledem k této smutné skutečnosti se kapela rozhodovala, co udělá s následujícími pracovnímu povinnostmi. Nakonec se domluvila, že posune turné i vydání desky.

Debutové album Konnichiwa mělo vyjít 29. září. Tento termín se přesouvá na 20. října. Rovněž společné turné s kapelou Poetika se namísto letošního října uskuteční příští rok na jaře. Termíny jednotlivých koncertů aktuálně nejsou známy.

Na svém oficiálním facebookovém profilu kapela uvedla: „Děkujeme všem za neuvěřitelnou podporu a pochopení v tomto podivném období. Vzhledem k tomu, že se šíří i spousta nepřesných informací, chtěli bychom tímto vše uvést na pravou míru. Nadcházející turné s kamarády z Poetika přesouváme na jaro 2018. Termíny zveřejníme hned, jakmile je dojednáme. Bude-li to možné, vstupenky zůstanou v platnosti a bude možné je uplatnit v náhradním termínu.“

Dále také kapela uvádí, že na přání bubeníka Šimona Bílého odehraje jediný koncert 31. října v pražském Lucerna Music Baru, kde také pokřtí své album Konnichiwa. Následně si skupina dá měsíční pauzu, kdy přeruší veškerou činnost.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.