Kapela Mirai posouvá turné i vydání desky

Kapela Mirai posouvá vydání desky a turné.

V polovině září postihla bubeníka z kapely Mirai velmi tragická událost. Zemřela jeho manželka Denisa. Vzhledem k této smutné skutečnosti se kapela rozhodovala, co udělá s následujícími pracovnímu povinnostmi. Nakonec se domluvila, že posune turné i vydání desky.

Debutové album Konnichiwa mělo vyjít 29. září. Tento termín se přesouvá na 20. října. Rovněž společné turné s kapelou Poetika se namísto letošního října uskuteční příští rok na jaře. Termíny jednotlivých koncertů aktuálně nejsou známy.

Na svém oficiálním facebookovém profilu kapela uvedla: „Děkujeme všem za neuvěřitelnou podporu a pochopení v tomto podivném období. Vzhledem k tomu, že se šíří i spousta nepřesných informací, chtěli bychom tímto vše uvést na pravou míru. Nadcházející turné s kamarády z Poetika přesouváme na jaro 2018. Termíny zveřejníme hned, jakmile je dojednáme. Bude-li to možné, vstupenky zůstanou v platnosti a bude možné je uplatnit v náhradním termínu.“

Dále také kapela uvádí, že na přání bubeníka Šimona Bílého odehraje jediný koncert 31. října v pražském Lucerna Music Baru, kde také pokřtí své album Konnichiwa. Následně si skupina dá měsíční pauzu, kdy přeruší veškerou činnost.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.