Hudební hvězda českého internetu Johny Machette natočil svůj první profesionální klip – společně s Ondřejem Brzobohatým!

Johny Machette a Ondřej Brzobohatý natočili videoklip k duetu Spasitelé. Obrazové ztvárnění jejich společné skladby, která vznikla pro debutové album Johnyho Machetta, jednoho z nejpopulárnějších hudebních interpretů na českém YouTube, je dílem Jana Chramosty. Mladý režisér je známý klipy pro Michala Hrůzu, Tata Bojs, provokativními virály nebo oceňovanými krátkými filmy. Jan zužitkoval své bohaté zkušenosti z reklamního průmyslu a vytvořil originální vizuální zážitek plný odkazů na svět politiky, kultury a reklamy. Pozoruhodný klip vznikl v produkci SoftPillow production ve spojení s kreativní agenturou Popojedem! creative labs, s podporou postprodukčního studia Imagin a grafického studia Matamar. Premiéru bude mít 2. března.

 „Zjistil jsem, že i maličkost, která udělá druhé šťastnými, je daleko lepší než drahé dárky. Nejlepší pocit je, když si člověk na to, co chce, dokáže vydělat sám, takže proč jenom brát a sám nic nedávat, to přece ani nemůže ty lidi těšit. A naopak… když už mám všeho dost, proč neobdarovat ostatní? Právě o tom je písnička Spasitelé. A taky o tom, co bych jednou v životě chtěl dokázat, kam směřuji a co bych si tajně přál,“ říká Johny Machette.

Johny Machette je rapper, který svou hudbu neoznačuje za rap, ale RAOP (spojení rapu a popu). Titul Nejpopulárnější český hudební interpret na YouTube s více než 30 000 unikátními odběrateli, vítězství v anketě Český slavík Mattoni v kategorii Hvězda internetu, nejoblíbenější video na českém YouTube (klip Se Zbláznim), první profesionální videoklip, po kterém bude následovat debutové album…  Od roku 2013, kdy se vydal na sólovou dráhu, toho charismatický mladík dokázal opravdu hodně!

První studiové album nazvané Snílek Johny Machette vydá 18. března, předprodej se rozběhne už 2. března na www.snapbacks.cz. Novinku předznamenávají tracky Ona říká a  Zpátky do školy, naznačující, že tentokrát půjde více o pop než rap. Johny Machette na svůj debut přizval tři hosty. Album nabídne celkem 12 songů, 7 z nich produkoval Ondřej Žatkuliak, který do studia přivedl živou kapelu, což koncept alba zásadně ovlivnilo. Johny by debutovým albem rád přiblížil hudební žánr, který ho baví a kterému se věnuje – atraktivní spojení rapu a popu.  Zároveň chce říct víc o sobě, protože řada lidí si na něj udělala názor díky jedné skladbě a je na čase to změnit.  A proč právě Snílek? „Album se jmenuje Snílek, protože zkrátka jsem snílek. Neztratil jsem takové ty dětské iluze a sny, o které většina mých přátel a lidí v okolí s přibývajícím věkem přichází. Stále věřím, že spousta věcí není nemožných, a když člověk doopravdy chce, snaží se a důvěřuje sám sobě, může dokázat opravdu hodně. Jsem zastáncem toho, že jedině člověk sám si určuje, co je a není reálné, na co jeho síly stačí a na co už ne,“ vysvětluje Johny Machette.

11039299_888652304512063_4864465078768847882_n

 

 

 

 

www.johnymachette.cz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.