HELPMUSIC a DÁ-MI?

Již druhý křest nového alba Estrogen dívčího kvarteta Dá-mi? se uskutečnil 11. října v pražském klubu Orion. Ten první si holky střihly na domácí půdě v libereckém Viaduktu o týden dříve.

Zároveň se zde konala i další HelpMusic party spojená se křtem aktuálního vydání hudebního magazínu HelpMusic. Přestože bývá zvykem, že si svou vlastní tvář poleje host z titulní strany, byl kmotrem magazínu tentokrát Radek z kapely Jaksi Taksi. Pány z kapely zakázanÝovoce, kteří zrovna někde trdlikali, důstojně nahradil, a dokonce zahrál i krátký akustický set.

_DSC0482

_DSC0467

Poté už patřilo pódium jen slečnám. Ty těsně před křtem přišly o bubenici, a tak než se zaučí další, pojaly za svoji novou členku bubenici Zdeňka. Jako hosté se na pódiu vystřídali původní členové kapely Season Crack, z níž skupina Dá-mi? vznikla, a to Lucka Bakešová (zpěv) a Filip Muzikant (bicí). Čistě abstinenčního křtu rychlými špunty jsem se ujala já (Martina) a Markétka, kamarádka kapely.

da_Mi_4

da_mi_3

Překvapilo mě, jak si z velké části nealko večírek, neboť kapela Dá-mi? se striktně prezentuje svou abstinencí, dokázali návštěvníci užít naplno. Přiznám se, že já si odskočila na víno. Přesto velká spousta fanoušků odolala a držela basu s kapelou. A ti šťastnější i vyhráli skvělé dárky v tombole, za což děkujeme partnerům našeho křtu – Buxton, Los Keros, TEPfaktor, Mercuria Laser Game, Rockfashion, HelpBand a festival Votvírák.

dami_end

(autor článku: Martina Jablanovská, foto: J.Šnajdrová, Patrik Chrastil)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.