HakelBand – klipem na pomoc!

Královéhradecká rocková skupina HakelBand je unikátním důkazem toho, jak důležité je mít v zaměstnání fajn kolektiv a parťáky. Možná s nimi totiž budete trávit více času, než jste si původně mysleli. Zaměstnanci společnosti Hakel si spolu se svým šéfem Pavlem Hudcem založili kapelu.Za pouhé čtyři roky své existence si nejen v Královéhradeckém kraji získali velkou řadu fanoušků a můžete je vidět na spoustě hudebních akcí.

 

Hakelband pokřtí 12. února 2022 v rockovém AC klubu své debutové album Moucha v pivu k singlu Propast spatří světlo světa i nový videoklip, jenž se natáčel v Hradci Králové na Bílé věži, která je symbolem města.

Jako poděkování za velkou podporu svých regionálních fanoušků se skupina HakelBand a společnost Hakel s.r.o. rozhodly svojí hudbou pomáhat. Jako první charitativní projekt zvolily podporu speciální mateřské školky, základní školy a střední školy Prointepo, jež jako jediná škola v regionu zajišťuje péči i vzdělání dětem s tělesným nebo kombinovaným postižením. Prointepo svoji renovaci a zkvalitnění hradí z příspěvků sponzorů a dárců. Prostřednictvím kapely HakelBand může teď pomáhat úplně každý, stačí jen zhlédnout videoklip. Počet zhlédnutí totiž určí finální částku peněžního daru od společnosti Hakel spol. s r.o.

„Po celou dobu podnikání se snažím pomoci lidem, kteří to potřebují. Spolek Prointepo mě požádal o finanční dar, jenž přispěje na nákup pomůcek pro nemocné a postižené děti. Rozhodli jsme se jim nejen pomoci, ale zvýšit povědomí o jejich práci právě díky této akci,“ uvedl Pavel Hudec, jednatel společnosti a člen kapely Hakelband.