FESTONDA CUP 2014

FESTONDA CUP 2014

Ve sportovním a rekreačním areálu Pražačka v Praze na Žižkově se již na tradičním Festonda Cupu utkala řada známých i neznámých osobností z hudební branže v (říkejme tomu) nohejbalu.

Nohejbalové klání Festonda Cup za pořadatelské a moderátorské taktovky Jirky Zemánka z kapely Wohnout hostí spoustu známých kapel. Od Support Lesbiens přes UDG, Blue Effect, Krucipüsk, Tři sestry, Apple Juice až po Divokýho Billa, zakázanÝovoce nebo tradiční favority O5&Radeček. Každá z kapel bere svou účast na Festondě jinak, a tak se zde potkáte s náruživými sportovci, baviči i recesisty, pro které je zásadní se pobavit a vypít toho co nejvíce, což ale na sluníčku bývá sebevražedné.

 FESTONDA CUP 2014

Vynecháme-li nezajímavé sportovní výsledky, fauly, nadávky a odřená kolena účinkujících, odnesli jsme si ze skvělého sportovního odpoledne mnoho zajímavých postřehů. ZakázanÝovoce ukázalo, že nohy u nohejbalu nejsou zdaleka tak důležité a čím vším se dá do míče trefit, UDG absolvovali základní kola pouze ve dvou, a to bez jediného triumfu, doufajíce, že Adam, tajné nohejbalové eso, dorazí včas a zachrání je, což se nakonec i stalo, Portless se Support Lesbiens prokázali alespoň sportovního ducha, Skyline mají raději basket, Divokej Bill je větší, než si myslíte, Tři sestry to umí rozjet i bez Fanánka a Five O´clock Tea rozhodně o páté nepili čaj!

FESTONDA CUP 2014

Není totiž důležité vyhrát, ale přežít. Přesto si UDG, Medvěd 009 a O5&Radeček odnesli vítězné trenky. Tomáš Hajíček si za Krucipüsk vyřval cenu útěchy, a to encyklopedii chovatele koní, která se mu v hájích pod Ještědem bude jistě hodit. A ačkoli letos chyběli Wohnout nebo nahatí Hentai Corporation, turnaj se vydařil a bujaré veselí v přilehlých barech pokračovalo až do rána.

FESTONDA CUP 2014
FESTONDA CUP 2014

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.