Eva Burešová a ParaNoid Studio: Malý princ si vybral svou planetu

Vrchol své dosavadní umělecké kariéry teď zřejmě prožívá Eva Burešová. Zpěvačka a herečka se už pár pátků objevuje na obrazovkách v seriálu Slunečná a nyní zaznamenává nevídaný úspěch se singlem Malý princ ve spolupráci s ParaNoid Studiem Václava Noida Bárty.

Malý princ je zpěvačky syn

Eva Burešová si nechala od ParaNoid Studia připravit singl a klip přímo na míru. Hudbu složil Václav Noid Bárta, text o Malém princi na motivy klasického pohádkovo-filozofického příběhu Antoinea de Saint-Exupéryho napsala jeho partnerka Eliška Grabcová. Hned zkraje však zjišťujeme, že knižní předloha zde tvoří především rámec pro důležitější poselství: “Malý princ”, o kterém Eva zpívá, je její tříletý syn Nathaniel. “Planetu si vybral, a jsem to já” – není mnoho krásnějších vyjádření mateřské lásky.

Z Planetária a Botanické zahrady na první místo YouTube Trendů

Natáčelo se ve dvou z nejzajímavějších lokací, které může naše hlavní město nabídnout: v Planetáriu Praha a v Botanické zahradě Praha. Všeuměl Václav Noid Bárta klipy svého studia režíruje a stojí též za kamerou, Eliška Grabcová mu při natáčení asistuje. Výsledkem je fantazijní svět vesmíru a neporušené přírody, ve kterém vyrůstá láskyplný vztah mámy k synkovi. Video se blíží 700.000 zhlédnutí na YouTube a takřka od svého vydání je jedničkou YouTube Trendů.

Text: Sylva Kaplanová