Divokej Bill se už těší na jaro

„Tuhle pecku jsme vybrali, protože krásně koresponduje s tím, že je podzim. Vznikla přesně před rokem právě v tomto čase, kdy na člověka padá takovej ten smutek, že jaro a léto uteklo jako voda, dny se krátí a všechno se chystá na zimu. Říkali jsme si, že by to mohla být ona a že se to tak pěkně potkává,“ říká Vašek Bláha, frontman Divokýho Billa, o volbě dalšího singlu z letošní desky Tsunami, k němuž vznikl i klip.

Videoklip k písni vznikl pod taktovkou filmové společnosti Popojedem. Režíroval jej Jan Chramosta a natáčel se během slunné říjnové neděle na dvoře před zkušebnou kapely v Úvalech.

Zpěvák, který se společně s ostatními členy kapely připravuje na turné po Slovensku, se rozpovídal i o samotném námětu klipu: „Když přišel námět od lidí z Popojedem, který se odehrával na uzavřeném dvoře, bylo hned jasné, kde se bude natáčet. Máme tam svoje zázemí i hromadu věcí co se dala použít. Veliká výhoda byla, že si do klipu přišla zahrát hromada kamarádů, kteří to měli kousek. Měli jsme i štěstí na počasí a chytli asi poslední krásnej víkend v roce.“

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.