Co bylo včera, už nemusí bejt, zpívají v novém singlu Mirai

Kapela Mirai má na svém kontě pracovně nabité léto, které strávila převážně na koncertech. I přesto nenechávají své fanoušky čekat a dál pilně pracují na novém albu, které by mělo vyjít v listopadu. Čekání fanouškům zkrátili vydáním nového singlu Yesterday. Ke spolupráci si přizvali rappera Paulieho Garanda.

Nádech babího léta

Přesně tak působí videoklip, na jehož textu se autorsky podílel ostravský písničkář a textař Jiří Krhut. Jeden z nejpřekvapivějších singlů nadcházejícího alba vyprodukoval Ondřej Fiedler. Tentokrát se přidal také rapper Paulie Garand. „Skrz muziku se potkáváme na festivalech a akcích už roky, a taky docela pravidelně navštěvujeme Liberec, odkud je Paulie i náš producent Ondra Fiedler. Společný song jsme zvažovali už dřív, protože nás baví Paulieho tvorba, ale dotáhli jsme to až letos,“ popisuje Mirai Navrátil.

Novinka představena formou krátkého videa

Nový song kapela představila prostřednictvím platformy YouTube Shorts, což jsou krátká videa. Na ní mohou fanoušci vytvářet vlastní malé videoklipy se speciálními efekty. To vše s hudbou, kterou najdou v YouTube knihovně. Nové album kapely bude, podobně jako předchozí dvě, inspirováno japonskou kulturou.