Billie Eilish vydá nové album a je tváří britské Vogue

Cover

Mladá umělkyně Billie Eilish o sobě nyní dává znovu vědět. Světlo světa již brzy spatří její druhé album, které ponese název Happier Than Ever.

Velmi očekávané album

Billie Eilish již v útlém věku dokázala to, co mnozí ne. Na svém kontě má celosvětový úspěch i několik cen GRAMMY® Awards. Také jako nejmladší umělkyně v historii složila a nazpívala titulní píseň k filmu o Jamesi Bondovi. Není tedy divu, že vydání jejího druhého alba je označováno jako nejočekávanější počin roku 2021. Na albu fanoušci najdou celkem šestnáct písní. První dvě Therefore I Am a nejnovější Your Power jsou již v éteru. Album vyjde 30. července.

Na blond a na titulku Vogue

Billie Eilish také radikálně změnila svou image. V březnu sama oznámila světu prostřednictvím fotografií na svých sociálních sítích, že je nyní blondýna. V květnu se objevila na titulní straně britské mutace módního magazínu Vogue. „Moje nová deska ‘Happier Than Ever’ vyjde 30. července! Je to moje nejoblíbenější věc, jakou jsem zatím udělala. Jsem nadšená a nervózní a nemohu se dočkat, až ji uslyšíte,“ vzkázala nadšená zpěvačka na svých sociálních sítích.