Berenika Kohoutová a Naty Hrychová vydaly společný singl

Holky sobě. Nyní se jmenuje nový společenský zpěv mladých hudebníků a youtuberky Naty Hrychové a herečky, spisovatelky, zpěvačky, blogerky a novopečené matky Bereniky Kohoutové, která je právě spoluautorkou textu. Druhé autorem není nikdo jiný než v současné době jeden z nejaktivnějších českých písničkářů, Pokáč. Ten často ve svém životě, který dokáže zpracovat témata běžného života, který dokazuje iu tuto písně. Režisérkou vzniklého videoklipu k písni je sama Berenika Kohoutová. Jsou se svým režisérskou prvotinou a vaším splněným senem a díky značce LEGO.

Píseň s názvem Holky jsou jasné o holčičím světě, strastech a slastech všech slečen školou povinných. Témata jsou jasná – učitelé, kluci, lásky, rodiče, sny i touhy, zkrátka holčičí svět. Stejný svět, který si můžete prohlédnout vaše dospívající slečna, je to právě teď. Máš mimo jiné blízké tvůrce, má radost ze života, má šanci a rád si na hudbě. LEGO® DOTS pro Bereniku může být stvořená. „Děsně mě to bavilo. A myslím, že by mě to bavilo ještě víc, chce v klipu a nehraje a čeká, že se ti podařilo naplnit jen na režírování, “komentuje svůj první počin v oblasti režírování Berenika Kohoutová.

O produkci videoklipu se postaral Jiří Burian, choreografie se ujala tanečnice Klára Angeé Roučková. Je možné, že kreace, které zpěváky ve videoklipech dělají, mají opět šanci stát se nejsledovanějšími videi na sociálních sítích. Pro Naty Hrychová na první taneční videoklip a první hudební projekt takového produkčního rozložení vůbec.

Obě protagonistky milují svobodu, kreativitu, tvořivost a pestrost života a inspirují všechny holky, které jsou sledují. Náramky přátelství, které jim atmosféru videoklipů ovlivňují dotvořit, že vaše nejlepší hráče – pestré, kreativní a rozpoznatelné svobodu hry.

Při natáčení se využily desítky náramků přátelství, které si ozdobily holky podle sebe. V jedné scéně byl použit náramek jiný. LEGO® DOTS. Videoklip se objevil ve filmovém ateliéru studia FZG, kde kromě filmů natáčejí videoklipy předních českých a slovenských hudebníků

https://www.youtube.com/watch?v=6O9xAweWjHg